В Івано-Франківському національному медичному університеті почався тиждень права. Відповідно до Указу Президента України, Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня. Це День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Всеукраїнський тиждень права має на меті запровадження високих правових стандартів, підвищення рівня правової освіти та правової культури громадян, а також створення сильної демократичної та правової держави.

Тиждень права також спрямований на утвердження в Україні поваги до найвищих цінностей, які охороняються правом.

Всі зазначені заходи носять, перш за все, право-інформаційний та право-виховний характер і спрямовані на те, щоб кожен громадянин України не тільки знав свої права й обов’язки, а й поважав права та свободи інших людей, усвідомлював ступінь важливості дотримання принципу верховенства Права та Закону в державі.

У межах Всеукраїнського тижня права в Івано-Франківському національному медичному університеті планується провести кілька тематичних заходів – лекції, дискусії про права людини та правову обізнаність лікарів. У переліку заходів також проведення книжкової виставки видань про права людини та іншої літератури правового змісту в бібліотеці університету, трансляція відеопрезентації про права людини у сфері охорони здоров’я.