У суботу, 11 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася чергова сесія іспиту Cambridge English: First (FCE) з англійської мови на рівень B2.

Як повідомляє кафедра мовознавства, згідно з умовами договору, в університеті працювала екзаменаційна команда київського платинового центру Grade Education Centre від Cambridge Assessment English. Супервайзером іспиту виступила керівник екзаменаційного відділу Grade Education Centre Ольга Файзуліна. Іспит складали 26 осіб, працівників різних кафедр ІФНМУ.

Іспит FCE розрахований на рівень B2. Його рекомендують складати тим, хто володіє письмовою та розмовною англійською мовою на рівні Upper Intermediate. FCE оцінює такі навички, як Reading, Use of English, Writing, Listening та Speaking. Викладачі ІФНМУ складали так звану комп’ютерну версію FCE. Іспит відбувався у класах відділу інформаційно-аналітичного забезпечення. Окремо працювала команда екзаменаторів усної частини FCE.

Бажаємо всім працівникам високих результатів!

Нагадаємо, вже три роки на базі Івано-Франківського національного медичного університету можна підтвердити володіння англійською до рівня B2. Тут діє сертифікований центр підготовки до іспитів Cambridge English Language Assessment (CELA). Університет уклав відповідний договір з Київським авторизованим платиновим центром Grade Education Centre. Саме його представники приїжджають приймати кембриджські іспити в ІФНМУ.