ЗАСІДАННЯ МЕТОДКОМУ ФАРМАЦЕВТИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

Категорія:
2019-11-06 14:30 - 16:00
Місце проведення
ЦК ІФНМУ, зал засідань, 2 поверх - вулиця Галицька, 2, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

11 листопада відбудеться засідання методкому фармацевтичного факультету.

На засідання виносяться наступні питання:

1. Про адаптацію студентів першого курсу до навчального процесу (доц. Іванчук І.М.).

2.Розгляд пропозицій та етапів запровадження пілотного проекту покращення міждисциплінарної інтеграції (проф. Семенів Д.В.).

3. Про стан викладання дисциплін та запровадження інтерактивних методів навчання для студентів фармацевтичного факультету на кафедрі клінічної фармакології і фармакотерапії (доц. Іванчук І.М.).

4. Затвердження методичних матеріалів підсумкового контролю знань з дисциплін, що вивчаються в осінньому семестрі 2019-2020 н.р. на денній і заочній формах навчання.

Декан фармацевтичного факультету                                                                                                                                 доц. Федяк І.О.

Всі дати

• 2019-11-06 14:30 - 16:00