- ЗАЯВА

Продовжується набір слухачів на навчання на кафедрі медицини катастроф та військової медицини за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби. Бажаючим необхідно до 15 серпня подати заяви в електронному вигляді за формою, що додається на електронну адресу кафедриЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

До уваги студентів!

Бібліотека ІФНМУ інформує студентів всіх курсів: з 01.07.2020р по 20.08.2020р здати книги в бібліотеку

Просимо дотримуватись правил карантину: буде проводитися  температурний скринінг, просимо зберігати дистанцію, користуватися індивідуальним захистом (маски, рукавиці).

До уваги науковців!

При написанні статей, в тому числі у журнали, індексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science, просимо обов’язково вказувати назву закладу та зазначати, що ІФНМУ належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, а саме використовувати наступний варіант написання: Ivano-Frankivsk National Medical University of the Ministry of Health of Ukraine.

Науковий відділ

 

Шановні студенти!
Вам надано доступ до перегляду рейтингових списків студентів при призначенні стипендії. Для цього перейдіть за посиланням Рейтингові списки студентів для стипендії
Або відскануйте QR код

1

 

1-3 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті проходив сертифікаційний аудит для оцінки запровадження та результативності системи управління якістю в Університеті.

Цьогорічний сертифікаційний аудит проходив дистанційно через запровадження в країні карантинних обмежень, тому основна робота по підготовці до аудиту лягла на відділ ЄКТС та моніторингу якості освіти, внутрішніх сертифікованих аудиторів та керівників структурних підрозділів Університету.

Сертифікаційний аудит відбувся, як і було заплановано, відповідно до Політики у сфері якості, Цілей ІФНМУ у сфері якості на друге півріччя 2019 року - перше півріччя 2020 року, Плану другого етапу сертифікаційного аудиту системи управління в ІФНМУ.

Проводила сертифікаційний аудит група під керівництвом Тетяни Рудик, аудитора з сертифікації систем управління якістю, начальника відділу систем управління та перспективного розвитку ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»».

Цілями аудиту було оцінити запровадження і результативність системи управління якістю в ІФНМУ, а саме:

- отримати інформацію та докази відповідності системи управління якістю в університеті критеріям аудиту (ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги»);

- проаналізувати провадження моніторингу, вимірювання, звітування і аналізування щодо ключових цілей і завдань;

- визначити дотримання системою управління якістю Університету і його діяльністю законодавчих, регуляторних та договірних вимог;

- оперативне керування процесами;

- провадження внутрішніх аудитів і аналізування з боку керівництва;

- відповідальність керівництва за власну політику.

Під час роботи групи аудиту були виявлені несуттєві невідповідності, які не вплинули на результат проведеного аудиту, і які були усунуті в ході роботи групи аудиту та запропоновані відповідні корегувальні дії.

Враховуючи, важливість для системи правління якістю Університету, мати своїх внутрішніх сертифікованих аудиторів, ректорат Університету запропонував керівництву ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»» провести навчання та сертифікацію внутрішніх аудиторів, які є співробітниками Університету, завдяки чому 43 співробітники ІФНМУ успішно пройшли навчання та підсумковий контроль та отримали сертифікати внутрішніх аудиторів.

Група сертифікаційного аудиту, провівши всі необхідні процедури з аудиту в Університеті, рекомендувала видати ІФНМУ сертифікат відповідності на систему управління якістю відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2015.

Відповідно до рішення ООВ «Орган сертифікації «Центр сертифікації матеріалів та виробів»», щодо видачі сертифіката на систему управління якістю, Івано-Франківський національний медичний університет було визнано, як такий що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» у наданні послуг  у сфері вищої освіти університетського рівня і у сфері охорони здоров’я про, що Університету 12.06.2020року було повторно видано міжнародний Сертифікат на систему управління.

 1

2

3

Адміністрація ІФНМУ повідомляє, що  база Арніка в м. Яремче працює в звичайному режимі. Працівники, що бажають відпочити, можуть телефонувати за номерами: 

0993270001

0979038084

Комендант бази Арніка: Іван Васильович